Firmast

Ecoterm AS on asutatud 1993. aastal
Firma peamine tegevusala on komplektsete automatiseeritud soojussõlmede valmistamine. Sõlmede komplekteerimine toimub vastavalt juhtimissüsteemi ISO9001:2015 standarditele.

Ecoterm soojussõlmed sobivad nii uute kui ka renoveeritavate hoonete soojavee varustuse, küttesüsteemi ja ventilatsiooniseadmestiku ühendamiseks kaugküttevõrguga või kohaliku soojusallikaga. Automaatjuhtimine tagab hoone soojusttarbivate süsteemide energiasäästliku, pikaajalise ja tõrgeteta töö. Kompaktseid, kvaliteetsetest komponentidest koostatud soojussõlmesid on kerge teisaldada ja paigaldada. Soojussõlmed on kõrge töökindlusega, nende ekspluatatsioonikulud on väikesed ja käsitsemine lihtne.

Soojussõlmedes kasutatakse joodetud või avatava konstruktsiooniga plaatsoojusvaheteid. Soojusvahetid on töökindlad ja sobivad töötamiseks rõhu kuni 3,0 MPa ja soojuskandja temperatuuri kuni 180°C tingimustes. Ecoterm AS poolt valmistatavate soojussõlmede soojusvahetite tööplaatide materjaliks on vastavalt vajadusele roostevaba teras, happekindel teras või titaan. Soojussõlmede projekteerimine toimub arvutiprogrammide abil. Järjepidev tootearendus koos tehnoloogiliselt uueneva tootmisprotsessiga tagab valmistatavate seadmete kvaliteedi.

Soojussõlmed tarnitakse tellijale tehases valmistatud komplektse ühendusvalmis seadmena. Ecoterm AS tootmisvõimsused lubavad täita tõsiseid tellimusi kliendile vastuvõetava aja jooksul. Meie soojussõlmed on kui rätseplahendused, mis on valminud vastavalt kliendi vajadustele.

Võta ühendust

Ecotem AS